קידום ממומן בגוגל

לפעמים, קידום אורגני הוא לא (רק) מה שאתם צריכים.

זה נכון כשאתם נכנסים ל"עונה החמה" של תחום העיסוק שלכם, כשההשקעה בקידום אורגני היא איטית מידי וארוכה מידי, או כשאתם רוצים במקביל לקידום האורגני גם חיזוק שיאפשר לכם להופיע בדף הראשון של תוצאות החיפוש בגוגל – כאן ועכשיו.

גם אנחנו כאן עבורכם, ממש עכשיו. מחפשים פנתרי קידום ממומן שימצאו לכם את הקליקים הכי זולים שיגרמו לטלפון שלכם להתחיל לצלצל? צלצלו אלינו.

קידום ממומן – אין הזדמנות שניה לעשות רושם ראשוני

קידום ממומן הוא טרנד רחב היקף בפרסום הדיגיטלי בכלל, והוא אפשרי בפלטפורמות שונות שהמובילות ביניהן הן גוגל ופייסבוק. קידום ממומן הוא בדרך כלל קידום בשיטת Pay Per Click – וזה אומר, שהמודעות שלכם מופיעות במעלה תוצאות החיפוש בביטויים שבחרנו לקמפיין, ואתם משלמים רק עבור קליקים.

בפועל, זה לא חייב להיות אטרקטיבי כמו שזה אולי נשמע. בתחומים פופולאריים קליקים יכולים לעלות גם 20 ש"ח לקליק ויותר, ואם המודעות שלכם לא מספיק מושכות, אם הקמפיין שלכם לא מספיק מקצועי או אם עמוד הנחיתה שלכם לא מספיק מזמין – אתם עלולים למצוא את עצמכם משלמים הרבה כסף, ללא תועלת.

זו בדיוק הסיבה, בשלה כדאי לכם להרים אלינו טלפון ממש עכשיו.

קידום ממומן – איך אנחנו עושים את זה?

ב- ADVANCE US, תמצאו צוות קידום ממומן שנושמים, אוכלים ושותים PPC. שנים של ניסיון, מאות לקוחות מרוצים ותשוקה אמיתית לאיתור הקליק הכי זול, יעבדו כולם עבורכם, כשאנחנו נגדיר, נמטב (מהמילה מיטוב, אופטימיזציה) את הקמפיין שלכם, ונדאג שתקבלו את הקליקים הכי שווים, בעלות הכי נמוכה. הנה כמה מהדגשים שאנחנו שמים על ניהול קמפיינים של קידום ממומן בגוגל:

העלות לקליק שתשלמו נגזרת מאיכות הקמפיין והרלוונטיות שלו ביחס לביטויי המפתח שנבחרו עבורו. אנחנו יודעים למטב קמפיינים ככה שלידים איכותיים יעלו לכם פחות

בקידום ממומן – חשוב להגיד הרבה, במעט מילים. יודעים.

דף הנחיתה שלכם, חשוב שיהיה איכותי ביחס למטרות הקמפיין – נעזור לכם בשמחה גם בבחירת דף הנחיתה ועיצוב המסרים לאחוזי המרה מסחררים

אנחנו נחמדים. זה חשוב, כשעובדים ביחד הרבה זמן.

רגע, ומה עם הקידום האורגני?

בניגוד לקידום אורגני, קידום ממומן הוא קידום שתוצאותיו מהירות. הקידום האורגני הוא תהליכי, ותוצאותיו נגלות לנו בחלוף החודשים. מאידך, קידום אורגני איכותי אינו תלוי רק בעבודת המקדם אלא המיקומים המורווחים הם שלכם, בדרך כלל לטווחים ארוכים (וגם, כמובן, אתר האינטרנט שלכם הוא עשיר, מקושר, נהיר ומקיף בתחומי העניין של לקוחות פוטנציאליים, כתוצאה ממאמצי הקידום). המצב הבריא ביותר עבור אתר האינטרנט שלכם, הוא חלוקה של משאבי השיווק בין קידום אורגני לקידום ממומן. אגב, כבר סיפרנו? אנחנו עושים גם קידום אורגני ומציעים יופי של חבילות משולבות.

התקשרו עכשיו למומחי קידום ממומן של ADVANCE US

קידום ממומן הוא קידום בסגנון "מהיום למחר". אם אתם מוכרים מתנות ותקופת החגים בפתח; אם יש לכם צימר ומייד מתחיל חודש אוגוסט; אם אתם מוכרים ציוד סקי ואיזיג'ט יוצאת בקמפיין של הנחות ענק על טיסות לשווייץ – אנחנו כאן עבורכם. בואו נדבר על הקמפיין, נאפיין אותו, נבחר ביטויי מפתח – ונביא לכם כמה שיותר מכירות או לידים. התוצאות יהיו מיידיות – ואנחנו נמשיך לעמול ברקע, ליצור אופטימיזציות לקמפיינים הקידום הממומן שלכם, להתאים את הקמפיינים לעונות, למוצרים, לדגשים שלכם ולביטויי חיפוש פופולאריים, ולהמשיך לתחזק את ההצלחה שלכם.

אז, למה אנחנו מחכים? בואו נצא לדרך!

מלאו פרטיכם, ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.