בניית אתרים

רשת האינטרנט שינתה את פני העולם ואת שיגרת החיים שלנו. היום, כשאנחנו מחפשים שירות, כל שירות, אנחנו מחפשים אותו ראשית באינטרנט. ההיצע הוא אין סופי, אפילו בחיפושים אזוריים מדוקדקים. מה יהפוך את אתר האינטרנט שלכם לבולט, שיווקי, מזמין, כזה שהגולשים בו יחושו שכדאי להם לבחור בו? צוות המקצוענים בתחום בניית אתרים מבית ADVANCE US יודע את התשובה, פשוט מפני שבתהליך הלימוד בפיתוח מאות אתרים, ראינו מה עובד ומה לא עובד – ונשמח ליישם את כל הידע והניסיון הזה, על אתר האינטרנט הבא שלכם.

ADVANCE US – אנחנו מזמינים אתכם להזמין את הלקוחות הבאים שלכם

אתר האינטרנט שלכם הוא זרוע שיווקית חשובה, הכרחית אפילו, בין אם תשקיעו בקידום אורגני או קידום ממומן ותשיגו לקוחות חדשים דרכו – או בין אם אתם מתכננים אתר אינטרנט רק עבור לקוחות קיימים. אתר האינטרנט שלכם יספר אודות המיתוג שלכם, המסר שלכם לעולם, היתרונות שלכם, החידושים בארגון, הלקוחות המרוצים ותיק העבודות שלכם, ויקשר אל החשבונות ברשתות החברתיות שלכם. אתר האינטרנט יספק דרכי התקשרות נוחים ומיידיים איתכם, וירכז הצעות שיווקיות ייחודיות לעוקבים. אתר האינטרנט גם יעביר מסרים תת מודעים, "בין השורות", לגולשים שיגיעו אליו, דרך ידידותיות הממשק שלו, נוחות השימוש בו מעל פלטפורמות שונות, המיתוג הוויזואלי שלו, ודרך הגשת המידע לגולשים. אתר האינטרנט שלכם יכול להשפיע משמעותית על המיתוג שלכם, להעלות את המודעות לארגון ולמותגיו, מוצריו או שירותיו, ולהיות שם עבורכם, בפלטפורמה שמגיעה לכל בית בישראל ובעולם המערבי, כערוץ שיווקי אינפורמטיבי מכירתי.

אתם צריכים להיות שם. עם כל המידע, עם מיתוג מזמין, עם הנעות לפעולה.

אתם צריכים להיות שם, חדשנים טכנולוגית ונכונים שיווקית.

אתם צריכים להיות שם, מזמינים את הלקוחות שלכם לפנות אליכם, עוד היום לקבלת הצעה ייחודית.

אנחנו, יכולים לעזור לכם לאפיין, לתכנן, לעצב, לפתח, ולמלא בתוכן את אתר האינטרנט המנצח הבא שלכם, ולדאוג שתהיו שם, כשהלקוחות הבאים שלכם יחפשו שירות כמו זה שאתם מציעים.

בניית אתרים מנצחת היא חשיבה לטווח ארוך

בניית אתרים היא השקעה רב רבדית – אנחנו חייבים לדאוג לאתר נכון מבחינה טכנית, ויזואלית, שיווקית ומיתוגית. ההיבטים השונים הפועלים ביחד באתר האינטרנט שלכם, משפיעים על התרשמותו של כל גולש מהאתר, גם אם הוא לא איש הייטק בעל עין מקצועית. נוחות הגלישה, המראה המזמין וצבעי המיתוג עושים את שלהם, גם עבור מי שאינו מודע לכך.

אבל זה לא נגמר פה. בניית אתרים איכותית היא בניית אתרים מודולארית, כזו שתאפשר לכם לבצע מגוון של שינויים באתר, בתכניו, במבנה שלו, בעיצוב שלו, בתכונות שלו – וכל זה, בלי להיכנס לפרוייקטי פיתוח ארוכי טווח. זוהי בניית אתרים עם חשיבה לטווח ארוך – אנחנו נספק לכם ממשק ידידותי לניהול האתר, ובנייה מודולארית שתאפשר לשנות את אתר האינטרנט שלכם באופן היעיל ביותר, מבלי שתצטרכו לבנות אתר חדש בעוד שלוש עד חמש שנים, כשבאופן טבעי, אתר האינטרנט נדרש לחידוש.

ADVANCE US – כל החבילה, בטלפון אחד

ADVANCE US היא בית להרבה יותר מאשר רק בניית אתרים. נשמח להציע לכם בניית אתר אינטרנט מנצח, לצד קידום אורגני או ממומן, כתיבת תכנים מקצועית ופרסום ברשתות החברתיות.

אנחנו כאן, התקשרו אלינו, ובואו נתחיל לעבוד!