אחסון אתרים

לאחר הקמת אתר אינטרנט, ועל מנת שאפשר יהיה לגשת לאתר האינטרנט שלכם דרך כתובת הדומיין שרכשתם, יש צורך לבחור חבילת אחסון אתרים איכותית שתאפשר גישה לאתר שלכם.

אחסון אתרים הינו שירות לא יקר, אולם איכות אחסון האתרים תקבע את איכות הגלישה באתר שלכם וגם את השפעת התהליך של קידום אתרים אורגני על האתר.

ADVANCE US מציעה שירותי אחסון אתרים איכותית המתאימים לאתרים שונים ולצרכים השונים של בעליהם, בחוות שרתים יציבות ואיכותיות, במחירים תחרותיים. עוד על אחסון אתרים ב- ADVANCE US לפניכם.

חבילות אחסון אתרים שמתאימות לכל אתר ולכל כיס

חבילות אחסון אתרים מבית ADVANCE US משתנות מנפחי האחסון ובהיקפי התעבורה הנדרשים לאתר. הבחירה בחבילת אחסון אתרים משתנה על פי מאפייני האתר (למשל, באיזו שפה הוא כתוב, חנות שיש לה אפשרות לתשלום מאובטח נדרשת לאחסון מעל שרת מאובטח, וכדומה) ודרישות בעלי האתר. הנה כמה נתונים שמעניין לדעת: אם כמו כ – 80% מכלל האתרים בעולם, גם האתר שלכם מבוסס ממשק הניהול החינמי וורדפרס, חשוב שתדעו שישנן חבילות אחסון אתרים המותאמות במיוחד עבור וורדפרס. חבילת אחסון אתרים מתאימה לוורדפרס תומכת בצורה אופטימלית באתר ומומלצת. תמצאו חבילות אחסון אתרים המתאימות גם לממשקי ניהול פופולריים אחרים, כמו ג'ומלה, דרופל, ונוספים.

חשוב שתתאימו את נפח האחסון והתעבורה לדרישות שלכם. בדקו כמה "שוקל" האתר והתאימו את גודל החבילה תוך שתיקחו בחשבון שככל שתעשירו את האתר שלכם במידע חדש, תמונות וסרטונים – נפחו יעלה.

אם אתם נדרשים לשרת מאובטח, חשוב שתבדקו את חבילות אחסון האתרים הכוללות SSL לשימוש מאובטח בעמוד איסוף פרטי האשראי

חבילות אחסון אתרים בארץ מאפשרות קידום אורגני מוצלח יותר לשוק המקומי, ביחס לחבילות אחסון אתרים מעל שרתים בחו"ל

ואחרון חביב – חשוב שתבחרו חבילת אחסון אתרים המגיעה לצד שירות מקצועי, זמין וידידותי מטעם החברה. דווקא בשירות אחסון האתרים, צוות שירות לקוחות זמין וידידותי הוא חשוב במיוחד

מחפשים מישהו שאפשר לסמוך עליו? קחו את שירות אחסון האתרים מבית ADVANCE US

ADVANCE US היא בית לכל צרכי הדיגיטל שלכם – החל מבניית אתרים ואחסונים, דרך כתיבת תכנים, קידום אורגני וקידום ממומן, ונוכחות ברשתות החברתיות. חבילות מגוונות של אחסון אתרים יאפשרו לכם לבחור את החבילה המתאימה ביותר לאתר שלכם – ונשמח לגדול איתכם, כשהדרישות שלכם ישתנו. לצד אחסון אתרים, נשמח להציע לכם מגוון שירותים שיזניקו את האתר שלכם קדימה, מבחינה שיווקית, קידומית, ומכירתית. בקיצור, תתקשרו אלינו, יש לנו המון הצעות אטרקטיביות במיוחד עבורכם!